Ekip rent a car;  2012 yılında samsun rent a car projesini başlatan firmadır.Çağrı Gök ile o zamanlar ortak başladığımız Samsun oto kiralama sektöründe bir süre iş yaptıktan sonra Firmalarımızı ayırarak yola devam etmeye karar verdik.

Samsun Ekip Rent A Car işini iyi yapan ve işinin ehli bir samsun firmasıdır.Geniş araç filosu ile müşterilerine son sistem rent a car hizmeti sağlamaktadır.Arkadaşımız o kadar yoğun çalışmaktadır ki, bazı zamanlarda elinde aracı kalmadığı zaman bizden araç istemektedir.

Şunuda belirtmek istiyoruz, Samsun rent a car firması olan Ekip Rent A Car, araçlarının bir kısmında hatta hepsi diyebiliriz; Rent A Car Kasgosu kullanmaktadır.Samsunda rent a car hizmeti veren en iyi firma kim diye sorsalar önce biz sonra Ekip Rent A Car deriz.

Neden Mi?
Çünkü işini severek yapıyor, araçlarının bakımlarını günlük yapmaya özen gösteriyor.Araç filosunda sürekli yeni araçlar 2017 2018 model araçlar barındırıyor.ELimde araç kalmadığı zaman direk Çağrı ‘ yı arayıp ondan kendim kullanmak için araç istiyorum.

Samsun Ekip Rent A Car – Samsun Rent A Car

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak Ekip rent a car web sitesine gidip araçlarını inceliyebilirsiniz.Okuyup zaman ayırdığınız için çok teşekkür eder iyi günler dileriz.

Saygılarımızla Samsun Havaalanı Araç Kiralama