Uzun Dönem Araç Kiralama İle İlgili Bilinen Yanlışlar

Uzun dönem araç kiralama ile ilgili bilinen birçok olumsuz yargı vardır. İlk kez araç kiralama yapacak olanlar, duydukları bu olumsuzluklar sebebiyle uzun dönem araç kiralamaya karşı ön yargılı yaklaşabilirler. Neyse ki, gerçeklerin bu kulaktan dolma, yanlış bilgilerle bir alakası yoktur.

Sadece Büyük Şirketler Uzun Dönem Araç Kiralayabilir

Uzun dönem araç kiralama ile ilgili en sık rastlanan yanlış bilgi, kiralama işlemini sadece büyük ve tanınmış şirketlerin yapabileceği yönündedir. Samsun Rent A Car, uzun dönem araç kiralamada, şirketlerin büyüklüğü ya da küçüklüğü ile ilgilenmez. Müşteriler ister yeni kurulmuş isterse uzun süredir hizmet veren büyük bir şirket olsun, fark etmez. Samsun oto kiralama aracılığı ile her sektörden her büyüklükte şirket, uzun dönem araç kiralama yapabilir.

Yalnızca Belirli Modelleri Kiralayabilirsiniz

Sıkça karşılaşılan ön yargılardan biri de, uzun süreli kiralamalarda sadece belli modellerin tercih edilebileceğidir. Samsun rent a car firmaları filolarında yer alan araç modellerinden, ihtiyacınız olanları, istediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz.

İndirim ve Kampanyalar Uzun Dönem Araç Kiralamalarında Geçerli Değildir

Araç kiralama sözleşmeleri, aslında müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan birer teklif niteliğindedir. Her sözleşmede araç modellerine ait detaylar ve size sunulacak olan hizmetler belirlenir. Samsun Havalimanı Oto Kiralama her yıl en az iki kez kampanya yapar ve bunu araç kiralama sözleşmelerine yansıtır.  Hatta uzun dönem kiralamalarda belli şirketlere yapılan indirimler %20-%25 oranında daha fazla olabilir.

Sözleşmede Yer Alan İhtiyacınız Olmayan Hizmetleri De Satın Almak Zorundasınız

Sözleşmeler ile ilgili bu genel ön yargının gerçekler ile bir ilgisi yoktur. Uzun dönem araç kiralama sözleşmesi sizin ihtiyaçlarınıza göre düzenlenir. Kiralanacak araçlar, samsun oto kiralama firmaları tarafından, ne kadar süre ile kullanacağınız ve ne amaçla kullanacağınız ile ilgili olarak, sizin de istekleriniz doğrultusunda belirlenir. Sözleşmelere kira bedeli ve ek hizmet bedelleri ile ilgili bedeller yansıtılır. Sözleşmede sizin ihtiyacınız olmayan herhangi bir hizmet yer almaz. Nasıl araç modelleri sizin ihtiyaçlarınıza göre belirleniyorsa, sözleşmede ihtiyacınız olan hizmetlere yöneliktir.