Samsun Havaalanı Araç Kiralama
Categories: Haberler

Samsun Filo Kiralama Firmaları

Samsun Filo Kiralama Firmaları

Filo kiralama; ülkemizde her geçen gün daha da büyüyerek, şirketler tarafından tercih edilen, önemli bir sektör haline geldi. Yaklaşık 150 bin aracın kiralandığı bu sektör, 5 miyar TL’lik hacmi ile daha da güç kazanmıştır.

Yapılan araştırmalara göre,  şirketlerin filo kiralama yapmalarının sebepleri; bütçe kontrolü, aylık sabit maliyet ve tüm servislerin verilen ücrete dahil olmasıdır. Ayrıca ikinci el araç riskinden koruması ve idari iş yükünü hafifletmesi gibi sebeplerde sayılabilir. İşte tüm bu avantajlar kiracılar için Samsun rent a car firmaları tarafından sağlanır. Firmaların geniş araç filolarında, kiracıların ucuz oto kiralama yapabilecekleri araçlar bulunduğu gibi, lüks araçlarda mevcuttur. Ayrıca bu araçların bakımları, deneyimli personeller tarafından günlük olarak yapılır.

Araç kiralamada öncü firmalar arasında yer alan Samsun Havaalanı Rent A Car, uygun fiyata araç kiralamak isteyen müşterilerinin yanındadır. Firma yıl içerisinde yapılan kampanyalar ile müşterilerine en uygun fiyatı sunmak için çalışır. Araç filosunda; Hyundai Era, Volkswagen Passat, Renault Fluence ve Mercedes Vito gibi her çeşit araç bulunur. Bu firmaların araç kiralama fiyatları ise 65 ile 250 TL arasındadır.

Filo Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hem küçük hem de büyük ölçekli şirketler, şehir içi ya da şehir dışında yoğun şekilde araç kullanımına ihtiyaç duyarlar.  Özellikle pazarlama alanında aktif şirketlerin filo kiralama ihtiyaçları daha çoktur. Bu sebeple şirketlerin ister az isterse çok çalışanı olsun, filo kiralarken dikkat etmeleri gereken unsurlar vardır.

 • Araç kiralama yaparken yasal firmalar tercih edilmeli. Eğer korsan firmalardan araç kiralarsanız, sonraki zamanlarda birçok sorunla karşılaşılabilir. Bu sebeple güvenilir araç kiralama hizmeti sunan Samsun oto kiralama firmaları ile çalışılabilir.
 • Kiralama yapılan firmanın araç servis bakım noktalarının size çok uzak olup olmadığına dikkat edin.
 • Kiraladığınız araçların kilometrelerine dikkat edin. Araç hor kullanılmış, eski bir araç ise; firmadan kilometresi düşük araçlar talep edin.
 • Filo kiralama sırasında, kiraladığınız araçların sileceklerini, farlarını ve diğer ekipmanlarını mutlaka kontrol edin. Herhangi bir sorun gördüğünüzde, sorunu firma personeline bildirin.
 • Araç kiralama firmasından şirketiniz için kiraladığınız araçların, kasko ve sigortalarının tam olup olmadığını mutlaka kontrol edin.
 • Şirket aracı kiralama öncesinde, rezervasyon yaparken şirketin iptal işlemlerini ve iptal ücreti olup olmadığını mutlaka okuyunuz. Şirketiniz için araç rezervasyonlarınızı Samsun Havaalanı Rent A Car’ın web sitesinden güvenle yapabilirsiniz.
admin

Share
Published by
admin
Tags: filo kiralamasamsun filo kiralamasamsun havaalanı rent a carsamsun oto kiralamasamsun rent a car firmaları

Recent Posts

 • Haberler

Samsun Araç Kiralama Fiyatları

Samsun da Araç Kiralama fiyatları iniş çıkış sağlayabiliyor.Günlük 49 TL den başlayan fiyatlara araç kiralama sı yapabilirsiniz.Firmamız Samsun Havaalanı Araç…

2 sene ago
 • Lokasyon

Samsun Araç Kiralama Rent A Car

Samsun Yolunuz Samsun ' a düştüyse yada burada işiniz varsa ilk ihtiyacınız olan şey araç olacaktır.Biz Samsun Havaalanı Araç Kiralama…

2 sene ago
 • SEO

Samsun Araç Kiralama Firmaları

Samsundaki araç kiralama firmalarını sizler için tek tek saydık, sonuç 172 Samsun Araç Kiralama Firmaları 'dır.Bu rakam Samsun için oldukça…

2 sene ago
 • SEO

Samsun Rent A Car Firmaları

Başlığımız Samsun Rent A Car Firmaları, onlarca yüzlerce belkide binlerce Samsunda rent a car firması olabilir.Peki bunların hangisi iyi hangisi…

2 sene ago
 • SEO

Samsun Oto Kiralama X

Samsunda oto kiralama hizmeti veren iyi bilir bu iş kadar zahmetli ve sitresli bir iş yoktur.Samsun oto kiralama dediğiniz zaman…

2 sene ago
 • SEO

Samsun Havaalanı Oto Kiralama Şirketleri

Samsun Oto Kiralama Şirketleri dediğimiz ilk aklımıza gelen Samsun Çarşamba ilçesindeki Havalimanı olacaktır.Bu bölgede oto kiralama hizmeti veren firmaların Ofis…

2 sene ago
Samsunda uygun fiyata araç kiralama